Hľadáte skvelú kapelu na vašu akciu či párty?

Autor: Roman Slušný | 11.11.2013 o 13:13 | (upravené 11.11.2013 o 17:23) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  1205x

Čo by to bolo za vianočný večierok, firemnú párty, ples, svadbu alebo spoločenské podujatie bez kvalitnej hudobnej produkcie? Každý, kto už nejakú podobnú akciu v minulosti organizoval vie, že nájsť u nás dobrú skupinu s kvalitným repertoárom nie je vôbec jednoduché. Teda nie, že by bolo kapiel na Slovensku málo - skôr je to naopak a práve preto je to niekedy dosť veľký problém...

Vychytené skupiny ako Elán, IMT Smile či No Name stoja veľa peňazí a navyše hrajú prevažne svoje vlastné piesne, ktoré sa nemusia zase páčiť každému, teda nie je veľmi pravdepodobné, že by každý patril k fanúšikom práve týchto troch formácií, hoci patria na Slovensku i v Čechách medzi najobľúbenejšie. Ideálny hudobný repertoár, na ktorý sa zvykne zabávať najviac ľudí je zložený zo svetových hitov cez najznámejšie slovenské pesničky až po ľudovky. Samozrejme, že je množstvo všelijakých hudobných zoskupení alebo dokonca aj jednotlivcov tzv. verklikárov, ktorý vám za pomoci programovateľného syntetizátora zahrajú a zaspievajú čokoľvek, ale to asi nie je tá správna cesta akou uspokojiť ľudí, ktorí sa chcú na vašom podujatí baviť, zatancovať si, zaspievať a mať tak trochu aj pocit, že možno videli a počuli niečo naozaj na úrovni.

Možno ste už počuli o hudobnej skupine HOLIDAY EXPRESS, ktorá vznikla v roku 1991 a viac než 20 rokov účinkovala v Nemecku, Rakúsku, Španielsku a Taliansku, ale príležitostne aj doma na Slovensku. Tvoria ju štyria profesionálni hudobníci - Miroslav Tatár, Peter Bizub, Peter Zvolenčák a Miroslav Okál a speváčka Stanka Kokavcová. Dvaja zo spomínaných muzikantov - klavirista Peter Zvolenčák a bubenník Miroslav Okál boli pred rokom 1989 členmi známej kapely Indigo, ktorá sprevádzala populárneho speváka Petra Nagya skoro na všetkých jeho koncertoch po celom Československu. Skupina Holiday Express má všetky predpoklady na to, aby spĺňala predstavy akéhokoľvek klienta o kvalitnej hudobnej produkcii.

Predovšetkým sa prezentuje hraním výhradne naživo a jej bohatý repertoár tvoria cover verzie všetkých možných žánrov a skladieb z popredných miest hitparád. Ich doménou je oldies, disco hudba 70-tych, 80-tych a 90-tych rokov, rock, pop, jazz ako aj slovenská a česká tvorba. Nie je to barová kapela, ale ide o formáciu, ktorá býva v cudzine nazývaná PARTY SHOW BAND, nakoľko dokáže vyhovieť aj tým najnáročnejším organizátorom a širokému spektru poslucháčov. Veď azda najlepšie sa o úrovni ich nedávnej produkcie môžete presvedčiť napríklad prostredníctvom tohto videa. V zahraničí fungovala skupina Holiday Express aj ako doprovodná kapela v koncertných programoch spevákov akými sú Andy Borg, Mandy von den Bambies, Jacky Cleever, Giuseppe Matozza, Anton aus Tirol alebo Francine Jordi. Jednou z ďalších výhod je tá, že aj po technickej stránke je kapela sebestačná a vybavená profesionálnou technikou, takže sa podľa potreby dokáže ozvučiť, ale aj nasvietiť, skrátka prispôsobiť hudobný program presne podľa želania klienta. Samozrejme, že aj dopravu na miesto konania akcie kdekoľvek na Slovensku si jej členovia dokážu zabezpečiť sami. Do skorého videnia na vašej akcii aj s kapelou Holiday Express priatelia!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?